zarejestruj się
Publikuj koncerty, zdjęcia, komentarze.

Black Veil Brides - Poznań, Klub Eskulap

Data: 2013-04-17
Godzina: 19:00
Miejsce: Klub Eskulap, Poznań
Wystąpią: Black Veil Brides
Cena: - 69 zł - w przedsprzedaży- 79 zł - w dniu imprezy
Agencja Go Ahead informuje, że 17 kwietnia 2013 roku do Polski przyjedzie formacja Black Veil Brides! Muzycy wystąpią 17 kwietnia w poznańskim Eskulapie.

Black Veil Brides to amerykańska, post-hardcore’owa formacja, która debiutowała w 2010 roku albumem „We Stitch These Wounds”. Zespół powstał w słonecznej Kalifornii, jednak wizerunkiem całkowicie odcina się od tego miejsca. Mroczne stylizacje, w jakich pokazują się muzycy nawiązują do ukształtowanego w latach 70. charakterystycznego stylu grupy Kiss i późniejszego Mötley Crüe. Zespół supportował już Murderdolls, występował na festiwalu Rocm Am Ring w Niemczech czy Download Festival w Wielkiej Brytanii. Drugi album Black Veil Brides, „Set The World On Fire”, ukazał się w czerwcu 2011 roku, a tytułowy utwór z tej płyty znalazł się na soundtracku do trzeciej części cyklu „Transformers”.

Trzeci album zespołu będzie nosił tytuł „Wretched and Divine”. Płyta powstawała przede wszystkim w trasie koncertowej, w studiu zaś zespół wspierał John Feldmann, znany ze współpracy z The Used czy Panic! At The Disco. Na tym krążku Black Veil Brides prezentują swoje alter-ego: The Wild Ones. To album bardziej konceptualny. Pierwszym singlem promującym wydawnictwo jest rewelacyjny utwór “In the End”.

Występ Black Veil Brides w Polsce będzie jednym z występów trasy promującej nowy album.

Informacje dotyczące sprzedaży biletów pojawią się wkrótce.

Zapraszamy!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Organizator: go ahead

Koncerty - Poznań
2014-11-07 Koncert Red Box w Poznaniu Blue Note Jazz Club